İPTAL VE İADE KOŞULLARI

  1. Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
  2. Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.

 Cayma Hakkı:

  • KATILIMCI; 7 (YEDİ) gün içerisinde, organizayon firmasına aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin katılımı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.

ORGANİZASYON FİRMASININ CAYMA HAKKI BİLDİRİMİ YAPILACAK İLETİŞİM BİLGİLERİ:

ŞİRKET ADI/UNVANI: TURAB EML. PET. İNŞ. TA. OTO. MED. MAD.TURZ. İÇ VE DIŞ TİC. SAN. LT. ŞT

ADRES: Meşrutiyet Mah. , Meşrutiyet Cad., Konak Apt. 12/3 Çankaya /Ankara  
EPOSTA: info@movsarturizm.com
TEL:  +90 (312) 419 44 12  / +90 (530) 304 23 23

 Temerrüt Hali Ve Hukuki Sonuçları

  • Katılımcı, ödeme işlemlerini kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini Katılımcı’dan talep edebilir ve her koşulda Katılımcı’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, KAtılımcı, borcun gecikmeli ifasından dolayı Organizasyon Firmasının’nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.

 ÖDEME VE TESLİMAT

  • Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınızla online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemeleriniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.