DAVET

Değerli Katılımcılar,

Bioenergy Studies Symposium 2024 organizasyon komitesi olarak siz değerli bilim insanları, akademisyenleri, genç araştırmacıları, paydaşları ve öğrencileri 17-18 Ocak 2024 tarihleri arasında Türkiye’de gerçekleşecek olan 5. Bioenergy Studies Symposium’una davet etmekten mutluluk duyarız.

TAGEM ve UNIDO tarafından yürütülen “Türkiye Ekonomisinin Yeşil Büyüme Yolunda Kalkınmasını Desteklemek Amacıyla Sürdürülebilir Biyokütle Kullanımı Projesi” kapsamında desteklenen sempozyum, Antalya’da yüz yüze olarak gerçekleştirilecektir.

Sempozyum, biyoenerji alanındaki en güncel araştırma ve teknolojilerin tartışılabileceği uluslararası bir platform olarak organize edilecektir. Bu kapsamda,dünyanın her yerinden disiplinler arası bir araştırmacı grubunu, biyoenerji alanında çalışmalarını sunmak, fikir alışverişinde bulunmak ve ağlarını genişletmek için bir araya getirmeyi amaçlamaktadır.

Sempozyumda hem sözlü hem de poster bildirilere yer verilecektir. Tüm İngilizce özetler sempozyum bildiri e-kitapçığında yayınlanacaktır. Ayrıca sempozyuma gönderilen bildirilerin tam metinleri Bioenergy Studies dergisinde yayınlanabilecektir. Sempozyuma katılım ve konaklama ücreti alınmayacak olup Otel bilgisi daha sonra paylaşılacaktır..

Sizleri hem yüz yüze hem de çevrimiçi olarak ağırlamayı dört gözle bekliyoruz. 5. Bioenergy Studies Symposium 2024‘ ü unutulmaz bir etkinlik haline getirmek için bize katılacağınızı umuyoruz.

Saygılarımızla
Düzenleme Kurulu